Elektrik Sistemleri Bakım –Onarım Hizmetlerimiz

Periyodik Koruyucu Bakım Hizmetleri
Trafo
Jeneratör
UPS
Elektrik Dağıtım Panosu
Kompanzasyon Sistemleri
Busbar Tesisatları
Aydınlatma Sistemleri
Telefon, Data, Yangın ce CCTV Sistemleri
Tabela
Bakım, Onarım, Demontaj, Montaj Hizmetleri

Kestirimci Bakım Hizmetleri
Termal Kamera ile Tarama
Ultrasonik Cihaz ile Kaçak Ölçümü
Vibrasyon Ölçümü
Enerji Kalitesi Ölçümü

Yasal Kontroller
Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu
Topraklama Ölçümü
Paratoner Ölçümü
Elektrik Tesisat Alt Yapı Denetimi
Aydınlatma Şiddeti Ölçümleri
Kaçak Akım Röle Testleri
Yangın Tüplerinin Kontrolü
Baca Gazı Ölçülmesi ve Temizliği

Çoklu Mühendislik bizim işimiz! Özellikle yüksek katlı yapıların inşaat öncesi süpervizyonundan başlayarak, test ve devreye alma süreçlerinde yer alıyoruz. sizin adına bütün süreçleri denetliyoruz. inşaat sonrasında ise kendi teknik ekibimiz  ile bu tesislerin A’dan Z’ye işletilmesini sağlıyoruz.

Tesisinizin ısıtma , soğutma, havalandırma, iklimlendirme ekipmanları ,yangın tesisatı, sıhhi tesisatın vb. bir çok mühendislik kontrolü içeren noktalarınızı sizin için uzman mühendis kadromuzla test ediyor, denetliyor, düzeltiyor ve raporluyoruz.

İşletmenizin veya işletmelerinizin yılda kaç tane bakıma ihtiyacı var ?

NFS FACILITY SERVICES Geliştirdiği NFS Soft yazılımı ile müşterilere en asgari  işletme gideri ile en verilmi bakım hizmetini sunar.  Yılda peşinen anlaştığınız bakım adetlerini artık bir kenara bırakın. 1 yılda  ne kadar bakıma ihtiyacınız var? NFS FACILITY SERVICES size gerçek verilerle bakım uygunluk raporu verir. Sonrasına siz karar verin. Kullandığımız NFS Soft programı müşteri takibin yanı sıra yapılan bakımların detaylarını da takip eder. ilk yapılan bakımın sonrasında işletmeler rutin kontrollerle takip altına alınır ve 1 yılın sonunda o işletmeye ait gerçekçi veriler ortaya çıkar . 1  lokasyondaki işletmenizin yılda sadece bir bakım yapılması gerekiyorken farklı bir lokasyondaki işletmeniz yılda 8 bakım görebilir. Burada ki hedefimiz  bu adetleri doğru pay ederek cihazlarınızın arızalarının önüne geçerek yıllık büçtenize katkı sağlamakdır.

Yıl içersinde  işletmelerinize ne kadar para harçadınız ? NFS FACILIT SERVICES olarak size NFS Soft üzerinden size kullanıcı penceresi açıyoruz ve dilediğiniz zaman isterseniz toplu isterseniz lokasyon bazında günlük, haftalık ya da yıllık işletmenize verilen arıza servis sayısı, bakım sayısı, tekrar eden arıza , ücret birim fiyatları , toplu fiyatları vb. bir çok raporu elde edebileceğiniz bir platformu sunuyoruz.