TARİHÇE

2016 yılından beri teknik tesis yönetim, mobil bakım onarım hizmetleri sektöründe hizmet veren Genç ve dinamik bir firma olan NFS; dinamizminin etkisi ile en hızlı ve  sonuç odaklı çözümleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

NFS alanında uzman olmaya odaklanmış yaptığı işte en iyi olmak için çalışan bir firma olma yolunda, değişen ve gelişen dünyayı takip eden bir firmadır. Çalışanlarının sorumluluk alanlarını; müşterilerinin beklentilerini karşılayabilecek efektif hizmet  performansına odaklı çizerek, süreç içinde sıkışan insanlar değil işine ve sürece katkı sağlayan değer katan  çalışanlardan oluşturarak hem işine hem de organik sermayesi olan çalışanlarına değer verir.

Yani;
NFS’nin odağı “insan”, iş sonuçlarının kalitesinin ise NFS’yi oluşturan çalışanlarının  olduğuna inanır.

Müşterilerine ve çalışanlarına değer veren ve odağı insan olan NFS’nin vizyonu: güçlü mühendis kadrosu ve teknik bakış açısı ile; teknik tesis yönetim hizmetleri ve mobil bakım onarım sektöründe hem hizmet kalitesi hem de çözümcü yaklaşımları ile fark yarayan lider alanında güçlü bir şirket olmak.

Her bir çalışanın sorumluluğu dahilinde yetkilendirilmesi ile hizmet verilen her süreçte hızlı ve çözümsel sorumluluk alanı çizilmesi ile; Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini arttırmak ve amaca yönelik hizmet performansı sunmak. NFS ailesi çalışanları değer zinciri oluşturmak ve takım ruhunun sürdürülebilirliğini sağlamak.