Teknik Bakım

Mühendisliğe yeni bir trend getiridik. NFS FACALITY SERVICES olarak bir çok alanda en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi hedefledik ve bu yolda hızla ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

NFS FACILITY SERVICES merkez ve sahada olmak üzere 22 Mühendis ve 220 Servis ile faaliyetlerine çok hızlı şekilde sürdürmektedir.

Türkiye genelinde servis mudahale sürelerimiz 320 DK kadır. Büyük şehirlerde ise bu 80 DK ‘dır.

Peki bu kadar hızlı olmayı nasıl başarıyoruz ve bu nasıl ölçülüyor ?

NFS FACILITY SERVICES her bir projesinde o projeye özel bir Proje yöneticisi atar Proje yöneticileri kendilerine bağlı olan servisleri NFS FACILITY SERVICES kendi yazılımı olan NFS SOFT programı üzerinden takip ederler. Program atama bildiriminden işin bitimine kadar olan bütün süreçleri hesaplar ve servis SLA (Mudahele sürelerini) çıkartır.

Servisleriniz ne kadar kaliteli iş yapar ?

NFS FACILITY SERVICES servis tecrubeleri toplamı 2640 yıldır. Yani ortalamya servis başına 12 yıllık bir tecrubeye sahip servis personelleri ile çalışmaktayız.

Hangi Alanlarda Hizmet veriyoruz ?

Mekanik, Elektrik ve inşai alanda bir tesisin ihtiyacı olduğu her konuda anahtar teslim hizmetler sunuyoruz.

Tesis ‘den kastınız apartman ya da sosyal tesis mi ?

Hayır. NFS FACILITY SERVICES ; Zincir mağazalar , Okullar ,Hastaneler ,Avm’ler , Oteller, iş plazaları ,fabrikalar , Kamu kuruluşları, Vakıflar, Holding yönetim merkezleri vb gibi bir ya da birçok lokasyonda hizmet veren bütün kuruluşlara Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Artık Koltuğunuza yaslanıp rahat bir nefes alın. Siz isteyin Biz yapalım.

NFS FACILITY SERVICES

Çoklu Mühendislik bizim işimiz! Özellikle yüksek katlı yapıların inşaat öncesi süpervizyonundan başlayarak, test ve devreye alma süreçlerinde yer alıyoruz. sizin adına bütün süreçleri denetliyoruz. inşaat sonrasında ise kendi teknik ekibimiz  ile bu tesislerin A’dan Z’ye işletilmesini sağlıyoruz.

Tesisinizin ısıtma , soğutma, havalandırma, iklimlendirme ekipmanları ,yangın tesisatı, sıhhi tesisatın vb. bir çok mühendislik kontrolü içeren noktalarınızı sizin için uzman mühendis kadromuzla test ediyor, denetliyor, düzeltiyor ve raporluyoruz.

İşletmenizin veya işletmelerinizin yılda kaç tane bakıma ihtiyacı var ?

NFS FACILITY SERVICES Geliştirdiği NFS Soft yazılımı ile müşterilere en asgari  işletme gideri ile en verilmi bakım hizmetini sunar.  Yılda peşinen anlaştığınız bakım adetlerini artık bir kenara bırakın. 1 yılda  ne kadar bakıma ihtiyacınız var? NFS FACILITY SERVICES size gerçek verilerle bakım uygunluk raporu verir. Sonrasına siz karar verin. Kullandığımız NFS Soft programı müşteri takibin yanı sıra yapılan bakımların detaylarını da takip eder. ilk yapılan bakımın sonrasında işletmeler rutin kontrollerle takip altına alınır ve 1 yılın sonunda o işletmeye ait gerçekçi veriler ortaya çıkar . 1  lokasyondaki işletmenizin yılda sadece bir bakım yapılması gerekiyorken farklı bir lokasyondaki işletmeniz yılda 8 bakım görebilir. Burada ki hedefimiz  bu adetleri doğru pay ederek cihazlarınızın arızalarının önüne geçerek yıllık büçtenize katkı sağlamakdır.

Yıl içersinde  işletmelerinize ne kadar para harçadınız ? NFS FACILIT SERVICES olarak size NFS Soft üzerinden size kullanıcı penceresi açıyoruz ve dilediğiniz zaman isterseniz toplu isterseniz lokasyon bazında günlük, haftalık ya da yıllık işletmenize verilen arıza servis sayısı, bakım sayısı, tekrar eden arıza , ücret birim fiyatları , toplu fiyatları vb. bir çok raporu elde edebileceğiniz bir platformu sunuyoruz.