TARİHÇE

1925 Yılında Kırklareli ,Lüleburgaz, Karağaç köyünde doğan Nefise DAMARLI ; daha 17 yaşındayken maddi zorluklardan dolayı kocası Mehmet ve oğlu Osman’la beraber İstanbula göç etmek zorunda kalan o zamanın yoksul ailelerden biriydi. Nefise ‘ nin herhangi bir öğrenimi de yoktu. Ailesi ile beraber yaşadıkları maddi zorluklar da zaten okumaya el verecek durumda değildi. Beş – altı ailenin bir arada yaşadığı  bir evde yaşardı Nefise, bir oğlan ve bir kocayla üstelik yeni çocuğa da hamileydi.  Ama kimsenin göremediği bir ideali vardı Nefise’ nin. O zor günlerde bir büyüğünün ona el vermesiyle bir kuaför dükkanına çırak olarak başlayan Nefise, aradan geçen sadece dört – beş yılın ardından henüz gençliğinin baharında otuz yaşındayken ilk dükkanını açtı. Nefise’ nin ideali daha yeni başlıyordu, çünkü onun bir vizyonu ve misyonu vardı. Aradan geçen birkaç yıl sonra ikinci dükkanını da açtı Nefise. Ve artık piyasada konuşulan birçok ünlü kişinin uğrak yeri olmuştu NEFİS Kuaför.

Nefise’nin daha büyük düşünmesi gerekiyordu…

Nefise iki dükkanının ardından İstanbul – Moda Caddesinin en büyük kuaför dükkanını açtı ve 68 Yıl işinin başından bir gün bile ayrılmadı. Ölümünden 3-4 yıl öncesine kadar da mesleğini icra etmeye devam etti.

Nefise DAMARLI’nın ömrüne sığdırdığı bu başarı firmamız “NFS Tesis Yönetim Hizmetleri”nin temellerini oluşurmuştur.

Nefise DAMARLI’dan esinlenerek

N itelikli mühendis ve teknik kadrosuyla

F arkındalık yaratarak Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamayı bir görev edinmek.

S onuç odaklı bir yaklaşımla planladığımız hedeflere ulaşmayı
kendimize misyon edindik.

Bu kararlılıkla Vizyonumuz ‘’Tesis yönetimi hizmetleri konusunda en hızlı hizmeti en kaliteli mühendislik çözümleri ile sunabilen, kendini devamlı yenileyen, Türkiye’de ve Dünyada sektöründe lider olmayı hedeflen bir şirket olmak.’’ olacaktır.

 

Sevgili Babanem Nefise DAMARLI Anısına……02.10.2014

 

Poyraz DAMARLI

Tesis yönetim hizmetleri konusunda en hızlı hizmeti en kaliteli mühendislik çözümleri sunabilen, kendini devamlı yenileyen, Türkiye’de ve Dünyada sektöründe lider olmayı hedefleyen bir şirket olmak.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinini arttırmak ve zenginleştirmek. Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek ve yeni çözümler sunabilmek .NFS ailesinin çalışanlarınada değer vermek ve takım ruhunun sürdürebilirliğini sağlamak.